Po dniu emocji

Nisko oceniono m. in. moją odpowiedzialność, stanowisko mam mieć tylko do końca roku. Do oceny nie wniosłem uwag – nie ma sensu. Znam dobrze swoją wartość i jestem lubiany przez pacjentów. Wystawiając ocenę moja zwierzchniczka wystawiła świadectwo również sobie.

3 uwagi do wpisu “Po dniu emocji

  1. Jestem w szoku, czyżby szanowna przełożona organizowała nam w Gorlicach umieralnię zamiast szpitala? Najlepiej zniszczyć dobrych lekarzy oddanych pacjentom- gdybym nie była niejednokrotnie świadkiem Twojego wielkiego zaangażowania w pracę i ratowanie ludzi, to może bym się nie odezwała, ale wiem, jak bardzo jesteś odpowiedzialny jako lekarz. no po prostu nóż się w kieszeni otwiera. Zazdrość, zawiść przeciętniaków zaślepia :(. całym sercem wspieram.

  2. Dziękuję. Potrzebuję dobrego słowa. Po trzydziestu latach pracy w Szpitalu okazuję się w czyjejś ocenie odpowiedzialny na 3 w skali od 1 do 5.

  3. Nie wiem czym kieruje się Pana przełożona. Czy to zazdrość? Może osobiste porachunki? A może po prostu inna filozofia/szkoła zarządzania? Pewnie się tego nie dowiemy. Bez względu na podłoże tych intencji traktowanie innych z szacunkiem powinno być priorytetem. A tym bardziej w służbie zdrowia. Ta ocena oraz, z tego co czytam, traktowanie Pana przez przełożoną rzeczywiście mogą boleć. A przynajmniej frustrować lub irytować. Osobiście zawsze staram się, mimo wszystko, odnajdywać pozytywne strony sytuacji – nawet w tych bardzo ciężkich i niesprawiedliwych w mojej ocenie chwilach. Wierzę, że Pan sobie poradzi jak nikt inny. Proszę się o to nie martwić. Każda zmiana przynosi coś nowego. Coś, czego nie znamy i nie wiemy jeszcze jak się rozwinie. Ale jedno jest pewne. Wcześniej, czy później sprawiedliwości i tak stanie się za dość. Życzę Panu samych pozytywnych emocji, patrzenia tylko w przyszłość, nie oglądania się za siebie… Bo jeżeli serce wypełnione jest prawdą i miłością, żadne zło tego nie przezwycięży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *